Svatební kytice Uherské Hradiště

Dobrý den, dnes je úterý, 22.ledna 2019, svátek má Slavomír.

Svatební kytice a květinové dekorace, pro vaši svatbu

Květinové aktuality

08.01.2019 | SVATBA v roce 2019

V tomto roce již máme termíny pro svatební  aranže z části blokované, zřejmě bude tento rok žádanější něž ten předešlý.V případě zá…..

více informací..
19.02.2018 | SVATBA 2018

Jako každoročně se nám v únoru  plní nejenom měsíce jarní jako březen, duýben, květen, ale červen, červenec, srpen a září mají  již omezenou…..

více informací..

Najdete nás na mapě

H-Květiny - Uherské Hradiště

SVATEBNÍ KYTICE 2016

Milé nevěsty, těší nás váš zájem o naše služby. Jarní termíny jsou již plně obsazeny a to včetně pátků. Termíny na červen, červenecsrpen jsou ještě volné.

Září už máme z poloviny rovněž zaplněné. V letošním roce jsme připravovali svatební dekorace nejenom na Sádky Kunovice, ale velmi časté byly svatby v Hotelu Buchlovice, na Velehradě bylo hodně svateb, v Napajedlích, v Hluku, v Mařaticích, Uherském Hradišti, ale i v Boršicích.

Jsme rádi, že využíváte i možnost doručení květin pro vaši svatbu. Přejeme všem krásné dny a těšíme se na další setkání s vámi všemi a to ať při domlouvání květin pro další svatby (vždy se snažíme o sjednocení požadavků - jak cenovou představu, tak požadavek na estetiku) a nebo u nás na prodejně při vázání kytic pro vaše blízké.

Můžete nás kontaktovat pomocí jednoduchého formuláře. zde